Zajęcia pozalekcyjne

 

 

 

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Pile

Rok szkolny 2016/2017

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Nazwa zajęć dodatkowych (w ramach
art. 41.ust. 2. pkt 4)

Dzień

Godzina

1

Adamski Miłosz

Zajęcia wyrównawcze.

Przygotowanie do egzaminu zawodowego z B.18.

poniedziałek

13.1514.00

2

Alichniewicz Alina

Zajęcia wyrównawcze, konsultacje maturalne z języka niemieckiego.

3

Brzeski Tomasz

Zajęcia wyrównawcze z konstrukcji budowlanych.

poniedziałek/ środa

11.30

4

Dobrańska Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego.

poniedziałek

8.008.45

5

Dudek – Przybolewska Magdalena

Klub Młodego Architekta Krajobrazu.

piątek

14.10

Warsztaty i pokazy florystyczne.

wg potrzeby

6

Gil Jolanta

Klub Młodego architekta krajobrazu.

poniedziałek

14.0015.00

Zajęcia wyrównawcze z architektury krajobrazu.

Warsztaty i pokazy florystyczne.

wg potrzeby

7

Janczak Iwona

Zajęcia wyrównawcze z wychowania fizycznego.

środa

15.45

Zajęcia z piłki siatkowej (dziewczęta),


przygotowanie do zawodów.

poniedziałek

15.45

8

Jeż Arkadiusz

Zajęcia wyrównawcze z wychowania fizycznego.

Piłka siatkowa (chłopcy)


przygotowanie do zawodów

9

Jurdzińska Julita

Lekcje z ZUS-em

wg potrzeb

Młody Przedsiębiorca – przygotowanie do działalności gospodarczej.

10

Karbowiak Magdalena

„Matura to nie tortura” – zajęcia dla maturzystów z języka polskiego
dla kl. 4A.

piątek (co drugi tydzień)

godz. 8.00-8.45 – chłopcy

godz. 13.35-11.20 – dziewczęta

11

Kolanowska Joanna

Fakultet – matematyka (poziom rozszerzony).

środa

od 15.00

Zajęcia wyrównawcze z rysunku.

wg potrzeb

12

Kończewska Weronika

Zajęcia wyrównawcze z matematyki.

środa

8.008.45

13

Korbeń Alicja

Zajęcia przygotowujące do matury z geografii.

środa

13.1514.05

14

Kropiński Bartłomiej

Zajęcia wyrównawcze.

Przygotowanie do egzaminu zawodowego z B.18 i B.6.

15

Kubińska Sylwia

Klub Młodego Architekta Krajobrazu.

Zajęcia wyrównawcze z architektury krajobrazu.

czwartek

od 14.55

Warsztaty i pokazy florystyczne.

wg potrzeb

16

Kurowska Małgorzata

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne.

17

Masianis Joanna

Zajęcia wyrównawcze z historii i wiedzy o społeczeństwie.

piątek

14.0514.50

18

Mazurek Karina

Zajęcia wyrównawcze – chemia i matematyka w życiu codziennym.

Zamiennie poniedziałek/

wtorek

15.0015.45

19

Megger Adrianna

Warsztaty artystyczne z renowacji.

środa

15.0017.00

20

Molak Magdalena

Zajęcia wyrównawcze z matematyki.

21

Nawrot Krzysztof

Warsztaty przygotowujące do konkursu „Złota Kielnia”.

22

Pater Marcin

Zajęcia wyrównawcze i przygotowanie do matury z języka angielskiego.

czwartek

od 15.00

23

Pierzyńska Adela

Zajęcia przygotowujące do matury z biologii.

Zajęcia przygotowujące do konkursów i olimpiad.

wtorek

15.0015.45

24

Piotrowska Ewa

„Robimy pomoce dydaktyczne”

poniedziałek

14.0515.00

Zajęcia wyrównawcze dla elektryków.

środa

14.0515.00

25

Pranga Dariusz

Zajęcia wyrównawcze na komputerach z informatyki.

26

Pszczoła Łukasz

Grupa muzyczna – oprawa apeli

środa

15.00

27

Rewolińska Hanna

Zajęcia wyrównawcze z fizyki.

poniedziałek

15.00

28

Sawczak Lucyna

Przygotowanie do egzaminów maturalnych i konkursów z wiedzy o
społeczeństwie i historii.

29

Skórzyńska-Palacz Agata

Koło redakcyjne szkolnej strony www.

30

Szubert-Woziwodzka Magdalena

31

Szulc Angelika

Zajęcia wyrównawcze i przygotowanie do matury z języka angielskiego.

wtorek

7.308.00

14.0015.00

czwartek

7.308.00

15.0016.00

Kółko filmowe.

Kółko gier planszowych, karcianych i towarzyskich.

32

Ślawska Magdalena

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego.

Szkolny Klub Języka Angielskiego.

33

Świerczyńska Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze z przedmiotów budowlanych.

wtorek

14.10

Przygotowanie do OWiUB.

34

Waszak Marcin

Piłka koszykowa.

piątek

15.00-16.30

Zajęcia na siłowni.

35

Wdowiak-Szmajda Wioletta

Koło Przyjaciół Biblioteki.

36

Winkler Anna

Zajęcia wyrównawcze z przedmiotów budowlanych.

czwartek

15.00

Przygotowanie do OWiWB.

37

Wiśniewska Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego i przygotowanie do matury.

wtorek

13.15

środa

7.40

S.C./ KN/ HP

 

 

Print Friendly, PDF & Email