Mój Talent

 

Jak co roku w pierwszy Dzień Wiosny odbył się konkurs "Mój Talent".  Mieliśmy okazję zobaczyć wielu utalentowanych uczniów naszej szkoły. Jury w składzie: Magdalena Ślawska,  Tomasz Brzeski, Kacper Malinowski, Kinga Klamann, wyłoniło zwycięzców.
Przedstawiamy Wam wyniki klasyfikacji :

I miejsce -  rewelacyjny zespół "Spięcie" z wokalistą Remigiuszem Gospodarkiem,
II miejsce - śpiewająco-tańczący duet Eliza Nadulska i Kamil Piejek,
III - miejsce utalentowana Monika Poczewska.

Nagrodę publiczności otrzymała grupa "Spięcie".

W trakcie imprezy wręczono nagrody dla Miss Budowlanki: Malwiny Kołosowskiej oraz Mistera: Daniela Projsa.

Nagrodą w tym konkursie jest profesjonalna sesja fotograficzna ufundowana przez naszą absolwentkę Agatę Świderską

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy talentu i dziękujemy za pozytywne emocje. Dziękujemy również prowadzącym imprezę Jagodzie  Szpakowicz i Alicji Brodeckiej za urok i profesjonalizm, naszym dźwiękowcom Piotrowi Oczachowskiemu i Szymonowi Stępieniowi oraz  fotoreporterowi Maciejowi Wentowskiemu .
Organizatorem imprezy był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami Panią Małgorzatą Kurowską i Panią Adrianną Meger

Do zobaczenia za rok!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.