Wojciech Kułakowski Firma Nekowww.sklep-neko.pl

sklep-neko.pl | Sklep papierniczy

Artykuły papiernicze to wszelkiego rodzaju produkty związane z pismem, szkołą, biurem oraz kreatywnością. Ich typy są niezwykle zróżnicowane - poczynając od zeszytów, długopisów, kredek, przez materiały do rysowania i malowania, aż po różnego rodzaju galanterię biurową. Sklep papierniczy Neko to miejsce, gdzie znajdziesz absolutnie wszystko, czego potrzebujesz, niezależnie od tego czy jesteś uczniem, artystą, biurwą czy osobą kochającą DIY. Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty! W sklepie Neko znajdziesz: - Artykuły Artystyczne: materiały dla plastyków, farby, pędzle, bloczki do malowania - Artykuły Szkolne: zeszyty, piórniki, plecaki, linijki - Artykuły Piśmiennicze i Kreślarskie: długopisy, ołówki, pióra, kredki, świnki techniczne - Artykuły Dekoracyjne i Kreatywne: kolorowe kartki, tkaniny, wstążki, papier ozdobny, nożyczki kreatywne, kleje - Galanteria biurowa: zszywki, dziurkacze, spinacze, segregatory, teczki.

Wojciech Kułakowski Firma Neko
Tel.:514-332-343